Показано 1–75 із 151

Виробництво електричних обігрівачів
Компанія “ЕраФлайм” є провідним українським виробником обігрівачів з вбудованими цифровими терморегуляторами 4L.

Обігрівачі ТМ “Ерафлайм” – це у першу чергу ефективне опалення приміщень з істотною економією електричної енергії. Досягається це завдяки вбудованому в обігрівач терморегулятору 4L з функцією програмування (ERAFLYME є розробником і виробником). Обігрівачі з сучасною автоматикою дуже прості у використанні , та на додаток ще багатофункціональними. Всього за допомогою двох кнопок программатора можливо створити локально приємний для вас мікроклімат, встановлювати режим циклічної роботи електрообігрівача по годинам та днями тижня . Є можливість увімкнути функцію половинчастої потужності (для зниження перевантажень у електромережі). Економія електроенергії досягається завдяки программатору з функцією клімат-контролю.

Продукція заводу є якісною та екологічно безпечною – підтвержена усіма сертифікатами.

Завдяки функції контролю і встановлення номінальної температури поверхні обігрівача, повітря в приміщенні не пересушується і не шкодить здоров’ю та довкіллю. Уся продукція має високу пасивну безпеку. Обігрівачі є пожежобезпечними і захищеними від механічних ушкоджень, присутній контроль наявності заземлення.

Наша продукція Сертифікована в Україні та ЕС.

Компанія ERAFLYME працює на ринку виробників електроопалення починаючи з 2007 року. Інноваційною розробкою компанії є терморегулятор 4L, що гарантує високу ефективність роботи нагрівальних приладів і одночасно надійність, за рахунок авторських інновацій і продуманого алгоритму роботи программного забеспечення пристрою.

Сьогодні компанія пропонує своїм споживачам широкий вибір електрообігрівачів, оснащених власними пристроями управління, а також комплектуючі для збірки електрообігрівачів своїми руками.

  • Електричні радіатори;
  • Керамічні нагрівальні електропанелі;
  • Інфрачервоні металеві нагрівальні панелі;
  • Конвектори;
  • Рушникосушки;
  • Терморегулятори;
  • Комлектуючі для збірки електрорадіаторів.

Джерело: https://eraflyme.biz/

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!