Відображаються усі з 2 результатів

Елементи безпеки покрівлі – придбати на сайті «BUDMARKETPLACE ®».

Ціни ⇛ Опис ⇛ Фото ⇛ Відгуки

Всі елементи виконані з високоякісної сталі і при замовленні виробу можливе його забарвлення в будь-який колір по каталогу RAL.

Сучасні системи елементів безпеки даху відрізняються не тільки цікавим зовнішнім виглядом і комфортним виконанням, а й гарантованою жорсткістю й міцністю згідно пропонованим вимогам норм і правил.

Габаритні розміри й тип покрівельного покриття, склад і кут нахилу покрівлі обговорюється додатково та враховується при виробництві елементів безпеки покрівлі. Необхідність їх установки регламентується законодавчою базою й будівельними нормами в більшості Європейських країн, серед яких і Україна.

Перехідні містки використовують для комфортного переміщення поперек скату покрівлі, а окремі східці — для переміщення вздовж скату. Покрівельний місток встановлюють уздовж скату в разі ухилу покрівлі менш ніж 8º, як альтернативний варіант покрівельної драбини.

Покрівельний снігозатримувач трубчастий призначений для запобігання обвалу великих масивів снігу в період їх весняного танення або в період рясних опадів, виконуючи функцію утримання й розподілу навантаження по всій довжині елемента.

Зазвичай, монтують по всьому периметру покрівлі будівлі та обов’язково в місцях над мансардними вікнами, входами і в’їздами, елементами вентиляційної і водостічної системи, а також на кожному рівні багаторівневих покрівель (для запобігання утворенню снігових мішків).

Огорожу покрівлі, як елемент безпеки покрівлі, встановлюють для забезпечення безбоязного пересування й комфортного обслуговування, а також для попередження нещасних випадків або травматизму.

Огорожу покрівлі, як елемент безпеки покрівлі, встановлюють для забезпечення безбоязного пересування й комфортного обслуговування, а також для попередження нещасних випадків або травматизму.

На етапі проектування, під час будівництва або в процесі експлуатації покрівлі необхідно передбачити виконання правил техніки безпеки та пожежної дисципліни.

При виконанні висотних робіт із ремонту та обслуговування даху, зокрема, чищення елементів водостічної системи й димоходу, установки антен та інших елементів зв’язку, повна або часткова заміна покрівельного покриття, елементи безпеки покрівлі стають просто незамінними.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!