Відображаються усі з 12 результатів

Фасадні касети металеві – купити в Україні  Будівельний портал « BUDMARKETPLACE® »  

⇛ Широкий вибір ⇛ Кращі ціни ⇛ Гарантія

Фасад будівлі відіграє значну роль, адже недоглянуті стіни чи будь-які незначні дефекти, можуть зіпсувати весь екстер’єр. То ж аби придати лоска та новизни старій будівлі чи підкреслити стиль новобудови, втіливши будь-які архітектурні рішення, допоможуть фасадні касети виробництва заводу Термастіл, що виготовляються на високоточному французькому обладнанні у найкоротші терміни. Та відповідають всім необхідним параметрам замовника.

Популярність фасадних касет обумовлена рядом переваг. Головними з яких є можливість облаштування навколо будівлі вентильованої системи. З однієї сторони забезпечується безперервний рух повітря, що виключає його застій, і відповідно надає можливість уникнути таких явищ, як поява вологи з подальшим розвитком плісняви та грибка. З іншої – створюється теплоізоляційна подушка між стіною та касетою, що зберігає тепло та не дозволяє стінам швидко охолоджуватись. Чим сприяють значному заощадженню теплоенергії. Тобто фасадні касети нагадують дію термоса. Не даючи приміщенню взимку швидко охолоджуватися, а влітку перегріватися.

Найчастіше фасадні касети використовують для облицювання:

 • промислових та виробничих об’єктів

 • торгових та офісних приміщень

 • амбулаторій

 • закладів громадського харчування

 • приватних будівель

 • ряду інших будівництв

Компанія Термастіл виготовляє фасадні касети двох типів:

 • фасадні касети відкритого монтажу «CLASSIC» – що монтуються методом видимого кріплення з використанням саморізів під колір касет. Симетрична конфігурація даного типу касет дозволяє проводити монтаж зліва – направо, справа – наліво, та знизу – вверх, зверху – вниз. Компанія Термастіл виготовляє фасадні касети будь-якого розміру, в залежності від потреб замовника.

 • фасадні касети закритого монтажу «ELITE», що вирізняються невидимим кріпленням та регульованим вертикальним міжкасетним швом з розміром від 0 мм до 40 мм. Монтаж таких касет здійснюють знизу – вверх. При цьому нижню частину першої касети необхідно закріпити за стартову планку, а її верх саморізами, що будуть сховані при подальшому монтажу верхньої касети. Наступні колони касет монтуються на замок нижнього ряду.

Додатковою перевагою фасадних касет виробництва заводу Термастіл є широка кольорова гамма. Завдяки чому можна втілювати у життя найсміливіші архітектурні рішення, комбінуючи різні кольори, та створювати неповторні дизайни. Чим гарантовано мати можливість виділити свій об’єкт на фоні інших. Компанія Термастіл виготовляє фасадні касети з металу товщиною від 0,5 мм до 0,9 мм. Що дозволяє коригувати бюджет та керувати затратною частиною, в залежності від розміру касет.

Етапи монтажу фасадних касет:

 • кріплення металевої підсистеми на стіну будівлі. Довжина кронштейна має бути достатньою для забезпечення зазору для вентиляції (мін. 4см);

 • кріплення ізоляційних матеріалів. Для якісного захисту будівлі, необхідно використовувати мінвату та гідрозахисні плівки і мембрани;

 • безпосередній монтаж фасадних касет.

Фахівці компанії Термастіл готові надати повну технічну та інформаційну підтримку в будь-якому питанні, та провести детальний розрахунок кількості необхідного матеріалу. А скориставшись послугами інтернет – магазину, Ви маєте змогу отримати додаткові знижки та ще більш вигідні умови співпраці.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!