Відображаються усі з 2 результатів

Hybrid – керамічні панелі опалення купить в Україні

Панелі HYBRID – це монолітні пристрої, які відрізняються максимальною довговічністю. Панелі, виготовлені з кераміки, відповідно володіють високими показниками інфрачервоного випромінювання .

Керамічна опалювальна панель HYBRID — це поєднання передових технологій, і розкішна дизайнерська деталь в самому вишуканому інтер’єрі, і екологічна безпека, і висока економічність. Який опалювальний прилад може похвалитися настільки вдалою комбінацією перерахованих достоїнств? Це не інакше, нова віха в розвитку економного електроопалення.

Керамічні інфрачервоні панелі HYBRID

Конвекційний принцип

Цей принцип присутній у всіх видах опалювальних приладів і полягає в природній конвекції повітряних потоків всередині приміщення. Нагріваючи повітря навколо себе, опалювальний прилад створює температурну різницю, яка змушує рухатися повітряні маси, тим самим відбувається перенесення тепла з однієї точки приміщення до іншого тепла і в кінцевому підсумку — нагрівання приміщення.

Інфрачервоний принцип

Цей принцип полягає в тому, що інфрачервоні промені віддають теплову енергію не в повітря, а переносять її на предмети, розташовані в зоні дії керамічного обігрівача. А нагріті предмети в свою чергу, віддають тепло в повітряну масу. На цьому принципі заснована сонячна енергія, що обігрівається Землю (короткохвильові сонячні промені), тому даний принцип як не можна краще характеризує природність цього явища та сприяє лікувального біофізичному впливу на людину.

Поєднавши обидва принципу опалення, були отримані унікальні за своїми властивостями керамічні електронагрівальні панелі HYBRID, створюють найбільш комфортні умови для життєдіяльності людини, максимально наближені до натуральних. Як ще відрізняється керамічна електронагрівальна панель HYBRID від своїх аналогічних побратимів? По–перше, це дуже серйозна економія в електроспоживанні (375 Ват на одну панель). Одна панель розрахована на опалення 7 м² площі або на 21 м³ повітря. Різні конвектори (будь то газові або електричні) можуть опалювати і велику площу або об’єм приміщення, але їх споживання енергії в кілька разів вище!!

Особливої унікальності панелям HYBRID додає застосування кераміки, яка має властивість накопичувати тепло і потім повільно його віддавати в повітря після вимикання панелі терморегулятором.

Корпус электронагревательной панелі виготовлений з металу з полімерним покриттям, який виконує функцію захисного екрану, запобігаючи електромагнітне випромінювання пристрою. У корпус поміщений тепловідбивний екран і термоелемент. В якості нагрівального елемента використовується гнучкий термокабель, за теплонагрівательним властивостями який перевершує стандартні Тени і нагрівальні спіралі, а саме, при невеликому енергоспоживанні термокабель віддає більше теплової енергії. Ця технічна розробка не є новинкою, вона була створена для військової промисловості в СРСР і активно застосовувалася на субмаринах для запобігання обмерзання і появи конденсату.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!