Показано один результат

HYBRID – панель керамічна

Керамічні обігрівачі Hybrid – це монолітний пристрій, який відрізняється максимальною довговічністю, калібрована кераміка геометрично кріпиться до корпусу приладу за допомогою спеціального компаунду, корпус з полімерним покриттям виготовлений з металу.

Керамічна опалювальна панель HYBRID — це поєднання передових технологій, і розкішна дизайнерська деталь в самому вишуканому інтер’єрі, і екологічна безпека, і висока економічність. Який опалювальний прилад може похвалитися настільки вдалою комбінацією перерахованих достоїнств? Це не інакше, нова віха в розвитку економного електроопалення.

Конвекційний принцип

Цей принцип присутній у всіх видах опалювальних приладів і полягає в природній конвекції повітряних потоків всередині приміщення. Нагріваючи повітря навколо себе, опалювальний прилад створює температурну різницю, яка змушує рухатися повітряні маси, тим самим відбувається перенесення тепла з однієї точки приміщення до іншого тепла і в кінцевому підсумку — нагрівання приміщення.

Інфрачервоний принцип

Цей принцип полягає в тому, що інфрачервоні промені віддають теплову енергію не в повітря, а переносять її на предмети, розташовані в зоні дії керамічного обігрівача. А нагріті предмети в свою чергу, віддають тепло в повітряну масу. На цьому принципі заснована сонячна енергія, що обігрівається Землю (короткохвильові сонячні промені), тому даний принцип як не можна краще характеризує природність цього явища та сприяє лікувального біофізичному впливу на людину.

  Інфрачервоний принцип опалення

Поєднавши обидва принципу опалення, були отримані унікальні за своїми властивостями керамічні електронагрівальні панелі HYBRID, створюють найбільш комфортні умови для життєдіяльності людини, максимально наближені до натуральних.

Як ще відрізняється керамічна електронагрівальна панель HYBRID від своїх аналогічних побратимів?

По–перше, це дуже серйозна економія в електроспоживанні (375 Ват на одну панель). Одна панель розрахована на опалення 7 м² площі або на 21 м³ повітря.

Різні конвектори (будь то газові або електричні) можуть опалювати і велику площу або об’єм приміщення, але їх споживання енергії в кілька разів вище! Навіщо вам потрібен конвектор, який опалює в 1,5 — 2 рази більше площі, але при цьому «з’їсть» у 2,5 — 2 рази більше електроенергії?! Подивіться на інфографіку, і ви самі зрозумієте, що немає обігрівача на ринку України економічніше і вигідніше в експлуатації, ніж керамічні інфрачервоні панелі HYBRID!

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!