Відображаються усі з 12 результатів

LifeX – Керамічні Панелі З Конвекцією ціна в Україні.

Українська виробнича компанія “LIFEX”виготовляє керамічні обігрівачі з конвекцією .

Наша компанія поставляє на вітчизняний ринок інноваційні системи економного електричного опалення, яке використовується в якості автономного опалення в будинках, квартирах, офісах , для додаткового обігріву в приміщеннях з централізованими мережами теплопостачання і в якості альтернативного джерела тепла, або локального підігріву необхідних робочих зон.

Ексклюзивний модельний ряд продукції – забезпечують електричні обігрівачі “LIFEX” визнанням споживача вже сьогодні що дозволяє задовольняти найвишуканіші і технічно складні побажання клієнта, втілені в керамічних опалювальних панелей “LIFEX”

Детальніше: https://trishkovcompany.com.ua/ua/g84149325-lifex-keramicheskie-paneli

Керамичні панелі  “LifeX”

Найпрогресивніше рішення обігріву приміщень. Ідеальна пропозиція для ексклюзивного інтер’єру та економічного електричного опалення. Нагрів приміщення здійснюється одночасно двома методами: конвекційний (нагрів повітря) та м’який (нагрів предметів за допомогою інфрачервоного випромінювання). Завдяки цьому економія на опаленні досягає до 30% порівняно з радіаторами, тепловими вентиляторами та тепловими завісами.

"LifeX" - Керамические Панели С Конвекцией

У комплектацію обігрівача входить: керамічна панель шнур з мережевою вилкою вбудований терморегулятор кріплення на стіну (підлогове кріплення в моделях серії Double-floor) ударостійка упаковка (картонна коробка + пінопласт) технічний паспорт + інструкція на програматор

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!