Показано 1–75 із 855

Оцинковані листи із полімерним покриттям RAL , купити в Києві й Україні на Будмаркетплейс (Budmarketplace.com.ua)

          Рулонна сталь оцинкована із полімерним покриттям – RAL .

Профнастил Прушинські кольорова гамма
Кольорова гамма RAL

Лист оцинкований із полімерним покриттям це рулонний металопрокат , який в свою чергу виготовляється з холоднокатаної сталі , покритий цинком та нанесенням захистного декоративного полімерного шару.

Під час виробництва рулонної сталі уважно стежать, щоб покриття цинком було рівним та однорідним. Не допускається у виробництві прояв відколів і тріщин, які суттєво зможуть викликати корозії не захищеного металу, що призведе до непридатності кінцевого виробу. Тому під час виробництва листа (рулону) з полімерним покриттям – (PrinTech) контроль якості автоматизований і не допускає жодного браку.

Прінт під деревину
Прінт під деревину

Рулони оцинковані з полімерним покриттям дуже широко застосовується в різних галузях промисловості .

Пласкі оцинковані листи (з полімерним покриттям) продаються на нашому порталі “Будмаркетплейс” за низькою ціною як у рулонах, так і за індивідуальним замовленням в особистому нарізуванні потрібної довжини аркушу з рулонної тонколистової сталі.

Рулонна оцинкована сталь з полімерним покриттям застосовується для виробництва профнастилу, фальцевої покрівлі, металевого сайдингу, металочерепиці, ситем водозлива, сендвіч панелей, добірних елементів для покрівлі тощо…

Виробництво листової продукції присутнє по всьому світу тому і представленно на маркетплейсі так багато брендів виробників серед яких виділяються такі як :

ArcelorMittal / Arvedi / Voestalpine / MittalSteel / U.S.Steel / DongbuSteel / SeaHSteel / SSAB / Ruukki / ThyssenKrupp / TATMETAL / TataSteel / Tezcan / Borcelic / Metipol / LowenStahl / Polysteel / Marcegaglia / Miriad / Modul-Ukraine / Colofer / GreenCoat / Qingdao / UnionSteel / TATA Steel / та інщі меньш відомі виробники 

Замовити можно за телефонами компанії

  тел: 0995432807     тел: 0989165713 

Сталь тонколистова із полімерним покриттям має наступну структуру:

  • сталевий лист;
  • шар цинку;
  • пасивуючий шар;
  • шар ґрунту;
  • з нижнього боку листа — захисна фарба (грунтовка);
  • з лицьового боку листа — шар кольорового полімерного покриття (поліестер)

Колірна гамма пласких листів з полімерним покриттям

RAL - Листова рулонна сталь
RAL – Листова рулонна сталь з матовою структурою

Цинкове покриття надійно захищає – метал від шкідливих впливів навколишнього довкілля, ультрафіолетового сонячного випромінювання, несприятливих умов погоди сніг , дощ , тощо . Навіть у разі механічного впливу додатковий шар полімерного покриття підвищує зносостійкість і збільшує термін експлуатації матеріалу , як мінімум на 10 років. Також лист оцинкований (рулонна бляха) із полімерним покриттям надає продукції суттєво естетичнішого зовнішнього вигляду. Гладкий лист із полімерним покриттям виготовляється в рулонах масою від 3 до 7 тонн. Подальша рубка рулону полімерного здійснюється на спеціально обладнаному виробництві, що дасть змогу виготовити не тільки стандартний розмір — аркуш RAL.

Оцинковані листи пофарбовані з двох боків переважно використовують для зведення павільйонів, торгових наметів та інших споруд загального призначення. Аркуш оцинкований односторонній із полімерним покриттям слугує для оброблення покрівель. Цей матеріал легший, завдяки чому він не створює надлишкового навантаження на стіни та фундаменти.

Типи покриттів:

  • поліефір (поліестер — покриття, яке витримує високу температуру повітря, а також має чудову опірність корозії)
  • поліуретан (покриття вирізняється високою стійкістю до корозії, механічних пошкоджень, ультрафіолетового випромінювання, чималих добових перепадів температури);
  • полівінілхлорид (пластизол — покриття, яке має велику товщину, стійкість до механічних пошкоджень)

Оцинковка з полімерним покриттям може бути практично будь-якого кольору (за шкалою каталогу RAL, RR) і всі вироби з неї прикрасять ділянки та будови .

Доставка оцинкованих рулонів з оцинкованим покриттям здійснюється вантажним транспортом і для кріплення рулону в кузові використовуємо спеціальні піддони.

Листок полімерний упаковується в пачки, на які кріпиться бирка з кількістю метрів.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!