Відображаються усі з 20 результатів

Фасадна дошка – Металосайдинг ТМ “Форостина” замовити на BUDMARKETPLACE.

Панельна дошка – Металосайдинг – це дуже цікаве рішення для зовнішнього оздоблення стін, що виготовляється з оцинкованої сталі з різноманітними полімерними покриттями.

Фасад Вашого будинку з використанням металосайдингу набуде естетичного вигляду на довгі роки. Певні елементи комунікацій будівлі ховаються під панелями, і завдяки цьому будівля отримує рівні і чіткі контури. Обшивка фасаду металевим сайдингом є найпростішим способом утеплити будинок, а також цей матеріал вважається одним із найміцніших покриттів, що захищає стіни будівлі.

Для оформлення відливів, карнизів, кутів використовують додаткові елементи з того ж матеріалу, що і сайдинг, завдяки їм фасад набуває досконалого вигляду. Застосовують металевий сайдинг “Панельна Дошка” під час будівництва нових будинків, а також реконструкції старих. Використовують як при зовнішній, так і при внутрішній обробці стін. Користується попитом у будівництві заміських дач, масивів, котеджів, а також при облагородженні магазинів, кафе чи підприємств.

Металосайдинг Панельна Дошка являє собою панелі із замками та захопленням для кріпильних матеріалів, що дозволяють створити секції будь-яких розмірів без видимості монтажних вузлів.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!