Відображаються усі з 4 результатів

Ціна на Покрівельні ПВХ / ТПО / ФПО Мембрани – BAUDER Німеччина придбати які можна на порталі – BUDMARKETPLACE ®.

ПВХ, ТПО и ФПО мембрана Bauder
ПВХ, ТПО и ФПО мембрана Bauder

Отримати безкоштовну консультацію за телефонами компанії :

            тел: 0995432807   тел: 0989165713 

Компанія Bauder – виготовляє доступні та гідні покрівельні матеріали для дому.


Німецька компанія «Bauder GmbH & Co» понад 150 років перебуває під управлінням сім’ї Bauder, яка під час прийняття рішень керується сімейними цінностями. Приблизно 150 років тому на підприємстві цієї компанії було випущено першу партію будівельних матеріалів, призначених для виконання покрівельних робіт. За період свого існування на місці управителя компанії побувало три покоління сімейства Bauder.

Ця компанія протягом усього часу свого існування дбала про те, щоб кінцевий споживач міг користуватися лише високоякісним продуктом, здатним повністю задовольнити потреби клієнта.

Під час будівництва кожного п’ятого будинку на території Німеччини фахівці використовували покрівельні матеріали, виготовлені компанією Bauder GmbH & Co.

Товари, які виробляються «Bauder GmbH & Co»


Основною продукцією німецької компанії є ТПО та ПВХ мембрани.

ТПО мембрани : на думку фахівців, незабаром мають стати одним із найпопулярніших різновидів будівельних матеріалів. Подібна думка зумовлена тим, що вони є більш екологічними, мають більш тривалий термін експлуатації, і більш високу інертність та міцність у порівнянні з полівінілхлоридними виробами.

ТПО Мембрана Баудер Термофін


Виготовляється на основі термопластичних поліолефінів. Основними інгредієнтами, що використовуються при виробництві ТПО мембран, є етиленпропіленовий каучук та поліпропілен. Для того щоб підвищити еластичність та міцність матеріалу, при виробництві також використовуються спеціальні добавки. Таким чином, цей виріб має кращі риси пластику і каучуку. У порівнянні з полівінілхлоридною мембраною ТПО мембрана є нейтральною і може використовуватися разом з бітумом.

тпо-мембрана-термофин
Тпо-мембрана-термофин

Завдяки своїй виключній хімічній стійкості, ТПО мембрана Баудер ТЕРМОФІН ідеально підходить для застосування у проєктах з ремонту м’якої покрівлі.

ПВХ Мембрана Баудер Термофол


Німецька ПВХ мембрана Баудер ТЕРМОФОЛ ціна в Україні

Покрівельна ПВХ мембрана ТЕРМОФОЛ У 15 від німецького виробника “Баудер” виготовляється за сучасними технологіями, застосовується для гідроізоляції плоских і зелених дахів та інших типів покрівлі.

Рулонний матеріал полівінілхлорид дуже міцний на розрив і розтягнення, переносить перепади температур, морозостійкий, паропроникний, екологічно безпечний. Колір світло-сірий. Мембрана армована сіткою, дає герметичний стик під час зварювання гарячим повітрям. Легка за вагою та зручна під час монтажу — армована із сіткою  поліестеру світло-сіра, у рулонах півтора метра на 20 метрів.

Застосовується не тільки для покрівельних робіт, але й для гідроізоляції фундаменту, басейнів і штучних ставків, підземних споруд. Адекватна ціна за сучасний європейський, дуже практичний товар.

ПВХ мембрана Баудер ТЕРМОФОЛ
ПВХ мембрана Баудер ТЕРМОФОЛ
МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!