Відображаються усі з 5 результатів

Профнастил — Укрметалтрейд купити в Києві .

Завод-виробник у Києві УкрметалТрейд пропонує купити профнастил для паркану та даху : П-8 , П-20, П-20, НС-35 , Н-57, Н-92.

Компанія Укрметал Трейд розпочала свою професійну діяльність у 2008 році. З моменту основи наша компанія значно наростила виробничий потенціал. Створено багатопрофільне підприємство, що розвивається на будівельному ринку покрівельних та фасадних матеріалів.

Основна спеціалізація – виробництво та комплектація будівельних об’єктів якісними матеріалами для облаштування покрівель та фасадів. Продукція, що пропонується на ринку України, має підвищену корозійну стійкість і довговічність.

Постачальники оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям – це провідні європейські виробники. Кваліфіковані співробітники укомплектують будь-який будівельний об’єкт, проконсультують та здійснять необхідні розрахунки.

Основне завдання компанії – запропонувати матеріали, здатні задовольнити вимоги покупця будь-якого рівня.

Якість – це запорука довготривалої роботи з клієнтами.

Ми виробляємо продукцію під замовлення !

Підприємство Укрметал Трейд це завод-виробник профнастилу, металочерепиці, згинальних елементів, кронштейнів, каркасних профілів.

Металочерепицю та профнастил пропонують досить багато компаній. Але слід зауважити, що є певна кількість фірм, які не зневажають каверзу, обманюючи покупців. Іноді в Україні виникають суперечки, пов’язані з тим, що під добре відомою маркою продають неякісну чи відверту підробку. Тому провідні українські виробники металочерепиці та профнастилу розробили перелік рекомендацій, які слід враховувати при купівлі металочерепиці та профнастилу.

1. Вибираючи металочерепицю чи профнастил, не варто обмежуватися лише порадами продавців. Потрібно попросити показати сертифікат, а ще краще під’їхати на виробництво та побачити на власні очі чия сировина лежить на заводі, на продукцію можуть видати сертифікат один, а отримати абсолютно іншого виробника, а також гарантійний талон, який видається після прокату профнастилу або металочерепиці. Інакше всі обіцянки щодо якості товару стають марними.

2. Якщо покупець має справу з фірмою – дилером відомого виробника, варто попросити (Сертифікат або дилерську угоду).

3. Необхідно звертати увагу на вагу, розміри, товщину металу з якого виготовляється. дана продукція. Це дозволить уникнути зайвих витрат та зіпсованих нервів. Більшість відомих виробників металочерепиці та профнастилів використовують для їх виробництва. товщиною 0,45-0,5 мм із додатком за товщиною +/-10%. При товщині листа 0,35 мм не забезпечується необхідна жорсткість листа. Виробники профнастилу, як правило, використовують сталь однієї марки та від одного постачальника, що гарантує стабільність характеристик продукції протягом усього терміну її випуску.

4. Варто також звернути увагу і на те, якими обсягами профнастил та металочерепиця реалізуються. Краще мати справу з фірмами, які виробляють матеріал за довжиною замовника. Якщо профнастил або металочерепиця продається у фіксованих розмірах, то відсоток залишків може бути досить великий. Виходячи з міркувань зручності транспортування та монтажу, не рекомендуємо замовляти листи металочерепиці завдовжки понад 7 метрів.

Як виробник Укрметал Трейд радть зберігати листи на дерев’яних піддонах, покладених не менше 1 м один від одного і не менше ніж на 20 см від землі. Обов’язково (особливо при зберіганні більше двох тижнів) треба нахилити стоси металочерепиці для стоку води. Іноді рекомендуємо також залишити проміжок між листами для циркуляції повітря, щоб не вийшло корозійних плям.

Транспортування покрівельних листів до місця монтажу не слід довіряти стороннім людям з непридатним для цього транспортом. В результаті такої «економії» листи можуть бути суттєво пошкоджені.

Дотримання технології монтажу – запорука довгої та бездоганної служби покрівлі. Основні вимоги такі:

– професіоналізм покрівельників: робота у спеціальному взутті, яке запобігає подряпинам покрівельних листів, використання лише спеціальних інструментів. Використання кутових шліфувальних машин («болгарок») для розкрою листів неприпустимо;

– Ретельне виконання всіх етапів монтажу; – всі залишки (стружка від свердління, різання тощо) повинні бути прибрані; – дерев’яні обрешітки, до яких кріпиться металочерепиця, не повинні бути оброблені зольними рідинами, і як це зруйнує антикорозійне покриття. Роблять решетування таким чином, щоб повітря від карниза до ковзана проходило вільно; – покрівля з металочерепиці дуже легка і зазвичай вимагає обов’язкового застосування вітрових дощок та планок вітрозахисту, основні функції яких – запобігати зриву листів під вплив сильного вітру.

Компанія Укрметал Трейд пропонує купити профнастил для даху ПК-20, профнастил на паркан ПС-8, що несе профнастил НС-35, Н-57, Н-92. Завод-виробник Укрметал Трейд пропонує профнастил покрівельний, профнастил на паркан, профнастил, що несе за вигідними цінами.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!