Відображаються усі з 43 результатів

Профнастил – АСТРА купити в Україні

Купити профнастил оцинкований від Astra-company

Оцинкований профнастил є одним з найбільш розповсюджених матеріалів, що використовується для вирішення різноманітних будівельних задач. Завдяки своїй практичності, економічності та привабливому зовнішньому вигляду цей матеріал найчастіше всього використовується для перекриття дахів, будівництва огороджень, облаштування фасадів та зведення модульних конструкцій промислового, торгівельного чи сільськогосподарського призначення.

Оцинкований метал виготовляється з холоднокатаної листової сталі товщиною від 0,18 до 0,9 мм, на яку наноситься цинкове покриття методом гарячого цинкування. Виготовляється профнастил шляхом прокатки оцинкованої рулонної сталі на спеціальному високотехнологічному обладнанні, яке профілює металеві листи різними рельєфами відповідно до подальшого призначення.

Astra-company займається виготовленням металопрофілю з цинковим покриттям наступних модифікацій: С-07, С-08, НС-14, НС-20, НС-35, НС-44, де цифра означає висоту профілю відповідно 6,5 мм, 8 мм, 14 мм, 20 мм, 35 мм та 44 мм. Чим більша висота хвилі та відповідно товщина металу, тим більший рівень навантаження витримує профнастил.

Оцинкований профлист виготовляється з рулонної сталі шириною 1000 мм та 1250 мм, що дозволяє підібрати оптимальний варіант металопрофілю в залежності від будівничих потреб.

Сфера використання оцинкованого профлиста Астра

Профіль з нижчою хвилею (6,5; 8; 14, 20 мм) підходить для будівництва огороджень чи облаштування фасадів, оскільки несе менші вагові навантаження, на відміну від покрівельного. При тому, завдяки властивостям матеріалу та достатній жорсткості, паркани з оцинкованого металопрофілю гарно витримують вітрові навантаження та стійкий до негативного впливу довкілля.
Профнастил з оцинкованим покриттям з хвилею 35 та 44 мм має високий ступінь жорсткості та є оптимальним варіантом для будівництва і перекриття ангарів, складських приміщень, зерносховищ та подібних великих споруд зі збільшеними відстанями між балками. Завдяки спеціальній геометрії листів забезпечується герметичність стиків, що гарантує довгий термін служби всієї конструкції.

Монтаж покрівлі з профнастилу

Монтаж всіх об’єктів з профнастилу, як покрівлі, так і огородження чи фасаду, зручний та швидкий, завдяки легкій вазі листів та значній площі покриття.
Щоб правильно здійснити монтаж оцинкованих листів профнастилу на покрівлю слід дотримуватися певних правил та рекомендацій для того, щоб покрівля прослужила максимально довго та якісно.
По-перше, необхідно визначити кут нахилу покрівлі і в залежності від нахилу визначити ширину нахльосту між листами:
• при куті нахилу покрівлі 12-15 градусів монтаж листів виконується з нахльостом 20 см;
• при куті нахилу від 15 до 30 градусів – нахльост має бути 15 см;
• при куті 30 градусів і більше – достатньо 10 см нахльосту.
Для довготривалої служби покрівлі важливе значення мають правильно та ретельно виконана попередня паро-, тепло-, гідроізоляція та вентиляція, також якісно змонтована кроквяна система та обрешітка, яку мають проектувати професіонали. При монтажі крайнього ряду листів важливо передбачити карнизний звіс, який має виводити конденсат та стічні води в водостічну систему.
Для підняття на дах довгих листів слід використовувати лаги для запобігання пошкодження покрівельного матеріалу.
Прикріплення листів до дерев’яної чи металевої конструкції виконується спеціальними саморізами відповідно «по дереву» чи «по металу» з розрахунку 10 саморізів на один метр квадратний листа.

Монтаж огорожі з профнастилу

Процес монтажу паркану з оцинкованого металопрофілю значно простіший, оскільки не передбачає підняття листів на гору. Важливим моментом є зберігання листів в рівному горизонтальному положенні, на спеціальних лагах не рідше ніж кожні 50 см, захищеними від атмосферних опадів та утворення конденсату.
Для довготривалого строку служби огорожі необхідно правильно розрахувати кількість опорних стовпів: рекомендовано не рідше, ніж кожні 2 м; заглиблення стовпа має бути достатнім (не менше 50 см) та бажане цементування таких стовпів. Поперечні профільні труби мають бути достатньо міцними та якісно привареними або прикрученими до стовпів, щоб запобігти розхитуванню та деформації огорожі. Профлисти прикручуються спеціальними саморізами «по металу» з розрахунку 10 шт. на 1 метр квадратний.

Стінові конструкції з профнастилу

При зведенні швидкобудованих модульних конструкцій оцинкований профнастил використовується досить універсально: ним обшивають стіни, перекривають дах, будують перегородки. Сучасні ангари із профнастила мають каркас з металоконструкцій, до яких кріпляться оцинковані профлисти на спеціальних саморізах. Такі ангари розраховані на серйозні вітрові та снігові навантаження та довготривалий строк служби. Замовниками особливо цінуються економічність та короткі строки завершення такого будівництва.

Розрахунок профнастилу для покрівлі, фасаду та огорожі

Важливо правильно виконати розрахунок кількості, розмірів листів та підібрати відповідний вид профілю, в чому Вам допоможуть професійні менеджери-консультанти нашої компанії. Для отримання безкоштовного розрахунку профнастилу на ваш об’єкт зателефонуйте нам за номером телефону
При проектуванні розкрою покрівлі, паркану чи фасаду в рахунок береться виключно корисна ширина листів.

Розрахунок профнастилу для покрівлі

Для розрахунку листів профнастилу на покрівлю береться довжина даху по конику, ділиться на корисну ширину листа в обраному профілі з округленням в більший бік, таким чином, маємо необхідну кількість листів на один скат. Довжину одного листа визначаємо відповідно до ширини скату від коника до звісу. Astra-company може виготовляти та доставляти оцинковані листи довжиною до 6 метрів, щоб уникнути зайвих стиків. Інколи доцільним є розрізання листа навпіл (з врахуванням нахльосту), якщо ширина більша за 6 метрів або для полегшення процесу доставки та монтажу за бажанням клієнта. Розраховуємо таким же чином кількість та розміри листів на кожний скат і маємо загальний розкрій на дах.

Розрахунок профнастилу для фасаду

Розрахунок листів на фасад робиться за тим же принципом: довжину стіни по карнизу ділимо на корисну ширину листа, округлюємо в більший бік, визначаємося з доцільною довжиною листа в залежності від висоти стіни до карнизу, беремо в розрахунок всі стіни будинку і отримуємо необхідний розкрій.

Розрахунок профнастилу для огорожі

При розрахунку профлистів на паркан беремо до уваги довжину простору, який необхідно закрити огородженням та ділимо на корисну ширину листа в обраному профілі, округлюємо кількість листів в більший бік. Висота листа дорівнює бажаній висоті забору, враховуючи при наявності бордюр чи певний фундамент.

Оцинковане покриття профлиста

Профнастил виробництва компанії АСТРА що знаходиться у Полтаві виготовляється зі сталі маркировки DX51D і має якісне цинкове покриття від 100 до 170 мікрон, що відповідає міжнародним стандартам якості. Оцинкований метал має гладку, цільну поверхню, з помірним блискучим ефектом. Шар цинку надійно захищає метал від корозії та негативного впливу довкілля.

Замовити профнастил у виробника Астра

В Astra-company можна замовити листи профнастилу за вашими індивідуальними розмірами довжиною до 6 м в потрібному профілі. Для комплексного рішення по об’єкту виготовляються добірні елементи для облаштування покрівлі, фасаду чи огородження: коники, карнизи, вітро- та снігозахисні планки, кути та інші елементи за вашими кресленнями та розмірами. Індивідуальні вироби виготовляються по повній передплаті в мінімальні строки 1-2 дні.
Обирайте оцинкований профнастил від заводу-виробника Astra-company, щоб отримати якісний бажаний результат за доступною ціною!

Профнастил з доставкою по Україні

Ми доставимо Ваше замовлення у найвіддаленіші куточки України нашою транспортною службою або організуємо за Вашим бажанням доставку перевізником «Нова Пошта».

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!