Відображаються усі з 39 результатів

Профнастил « ПСМ Профіль » (Полтава) купити в Україні на Будівельному маркетплейсі BUDMARKETPLACE ®.

Доставка від заводу виробника Ціна Супер !

Виготовляються профільовані листи пс-8 , ПР-15 ; ПК-20 ; ПС-20 ; ПН-35 ; ПН-44 ; Н-45J ; H-60 :

PSM Profile Компанія ПСМ-ПРОФІЛЬ більше 15 років спеціалізується на виробництві покрівельних та фасадних матеріалів. Застосовує передові європейські технології.

Вибір профнастилу « ПСМ Профіль »

Профнастил ПСМ Профиль - Цена
Профнастил ПСМ Профіль – Ціна в Україні

Профнастил – це надійне та виправдане сучасне рішення для капітального даху. Цей матеріал раніше не користувався такою популярністю, оскільки його практично не застосовували в сфері будівництва комфортабельного житла.

Виглядає таке покриття красиво та оригінально, іноді навіть краще деяких інших матеріалів, якими обшивають покрівлю. Що стосується технічних характеристик, то тут вони теж на висоті, тому все більше споживачів починають придивлятися саме до цього варіанту. Варто відзначити, що профнастил використовувався і раніше, проте з його допомогою зводили виключно промислові будівлі. Тепер таке покрівельне покриття можна побачити на багатьох приватних заміських будинках.

Геометричні види профнастилу ПСМ Профіль

Профнастил відрізняється різними конфігураціями матеріалу. Потрібно звернути увагу на основні показники, які допомагають у виборі того чи іншого виду покрівлі: для листа – товщина і ширина, для хвилі – висота і ширина.

Що стосується листя, то тут можна виділити тільки одне правило: чим більше будуть товщина й ширина, тим міцніше стане дах. Таке покриття може витримувати суттєві навантаження, не кажучи вже про погані погодні умови, таких як сильний вітер, злива та сніжна буря. Однак не варто забувати, що з підвищенням таких показників буде підвищуватися і вартість покрівельного матеріалу.

Якщо говорити про хвилю, то тут теж все просто: тільки висота металу та його товщина зможуть визначити, яке навантаження витримає дах.

Експлуатаційні характеристики та основні вимоги

Профнастилу, як і будь-яким іншим покрівельним матеріалам пред\’являються досить серйозні вимоги. Ми вже з\’ясували, що основу листів становить оцинкована сталь, причому цинковий шар повинен бути максимально товстим.

В іншому випадку дах прослужить набагато менше та швидше прийде в непридатність, у результаті чого буде потрібно заміна деяких її елементів або взагалі всієї покрівлі. Хочете звести міцний дах, який вистоїть під натиском погодних умов багато років – обирайте товстіші листи.

Не менше значення має також полімерне або лакофарбове покриття. Полімер все ж тримається краще та служить довше, ніж фарба, яка через певний проміжок часу втрачає колір, вигорає і перестає повною мірою відповідати заявленим спочатку технічним характеристикам. В результаті цього доводиться або частково змінювати покрівлю, або перефарбовувати її, що в обох випадках займає багато часу та коштів.

Вибираємо покрівельний профнастил

Якщо ви хочете створити привабливий та функціональний дах, то зверніть увагу, що покрівельний матеріал слід обирати максимально відповідально. Для того щоб не помилитися, варто врахувати кілька важливих параметрів:

  • Розмір і вагу кожного окремого елемента.
  • Якість сировини, з якого виготовлений профільний лист.
  • Форму підходящого профнастилу.
  • Репутацію виробника покрівельних матеріалів.

Перед придбанням будівельних матеріалів слід обов\’язково з\’ясувати наявність сертифіката на обраний вами товар, оскільки візуально дуже складно самостійно визначити якість сировини та покриття. Якщо заздалегідь приділити достатньо уваги підбору підходящого профнастилу, в майбутньому він буде тільки радувати своїм відмінним видом і захищати ваше житло від негативних впливів ззовні.

Якщо вам потрібно купити профнастил завжди розраховуйте матеріал з запасом, щоб вистачило листів або ж зверніться до провідного менеджера нашого порталу за телефонами .

Прайс каталог профнастилу від заводу – ПСМ Профіль

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!