Відображаються усі з 72 результатів

Профнастил ThermaSteel (Полтава) « Термастіл Профіль »  купити в Україні на Будівельному маркетплейсі BUDMARKETPLACE ®.

Доставка від заводу виробника Ціна Супер !

Виготовляються на заводі профільовані листи: С-8 , С-10 ; С-15 ; С-18 ; ПС-18 ; К-18 ; К-35 ; НС-44 ; НС-57 ;

Компанія Термастіл більше 10 років спеціалізується на виробництві покрівельних та фасадних матеріалів. Застосовує передові європейські технології та обладнання.

Вибір профнастилу « Термастил »

Профнастил ThermaSteel
Профнастил ThermaSteel

Профнастил – це надійне та виправдане сучасне рішення для капітального даху. Цей матеріал раніше не користувався такою популярністю, оскільки його практично не застосовували в сфері будівництва комфортабельного житла.

Виглядає таке покриття красиво та оригінально, іноді навіть краще деяких інших матеріалів, якими обшивають покрівлю. Що стосується технічних характеристик, то тут вони теж на висоті, тому все більше споживачів починають придивлятися саме до цього варіанту. Варто відзначити, що профнастил використовувався і раніше, проте з його допомогою зводили виключно промислові будівлі. Тепер таке покрівельне покриття можна побачити на багатьох приватних заміських будинках.

Геометричні види профнастилу Термастіл ThermaSteel

Профнастил відрізняється різними конфігураціями матеріалу. Потрібно звернути увагу на основні показники, які допомагають у виборі того чи іншого виду покрівлі: для листа – товщина і ширина, для хвилі – висота і ширина.

Якщо вам потрібно купити профнастил завжди розраховуйте матеріал з запасом, щоб вистачило листів або ж зверніться до провідного менеджера нашого порталу за телефонами .

Прайс каталог профнастилу від заводу – Термастіл

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!