Відображаються усі з 27 результатів

Профнастил «ПІВДЕНЬ Профіль» (Миколаїв) купити в Україні на Будівельному маркетплейсі BUDMARKETPLACE ®.

Доставка по Миколаївскій / Херсонській області – від заводу виробника / Ціна Супер !

Профнастил або профільований сталевий лист є будівельним матеріалом, що застосовується в пристрої парканів, воріт, дахів, обшивки стін і як основа монолітних бетонних конструкцій. Популярність матеріалу обумовлена його конструктивною простотою, легкістю складання, естетичною привабливістю та економічністю трапецієподібної форми.

Купити профнастил у Миколаєві можна різних кольорів та типів. Але здатність облицювального матеріалу максимально задовольняти всім функціональним вимогам багато в чому залежить від його правильного складання, встановлення та взаємодії з іншими елементами конструкцій будівлі, що захищають.

Металопрофіль або профнастил: різновиди та ціна
Ціни на профнастил в Україні, варіюються залежно від його різновиду, конструктивних особливостей, якості матеріалів, що застосовуються.

Профнастил «ПІВДЕНЬ Профіль»
Профнастил «ПІВДЕНЬ Профіль»

До вашої уваги три основні види профнастилу:

  • Покрівельний – використовується для покрівлі будівель.
  • Стіновий – призначений для облицювання стін складів, гаражів
  • Несучий – застосовується для парканів та огорож, навісів та козирків.

Металочерепиця насправді значно дорожча за профнастил, тому, профнастил дешево купити буде кращим варіантом і вигіднішим.

У нашому асортименті профнастил має понад 30 відтінків, і це означає, що навіть найвибагливіший замовник зможе вибрати саме те, що йому найбільше необхідно.

Не менш ніж 40-річну гарантію має профнастил, причому не втрачаючи свого кольору.

Профільований сталевий лист, що володіє з двох сторін полімерним антикорозійним покриттям, представлений на сучасному ринку в декількох різновидах:

  • Н – для настилу покриття (покрівля, опалубка); Профнастил (профлист, металопрофіль)
  • НС – для настилу та стінових огорож;
  • С – для стінових огорож.

Розбираючись у маркуванні, набагато простіше купити профнастил у Миколаєві. Кожна її буква позначає його конкретний різновид:

Н (несучий) – відрізняється максимальною товщиною, високою гофрою та додатковими борозенками, що забезпечують підвищену жорсткість та застосування листа у пристрої покрівлі, монтаж посилених перекриттів та незнімної опалубки.
НС (несуще-стінний) – відрізняється середніми показниками товщини та висоти гофри, що забезпечують його універсальність. Використовується в перекриттях, фінішному покритті дахів, облицювання стін та огороджувальних конструкціях.
 С (Стіновий) – використання обмежене фінішним оздобленням стін.

Купити профнастил у Миколаєві: вибираємо НЕ з дешевих
В останні роки багато домовласників почали розглядати відносно дешевий гофрований профіль з оцинкованої сталі як альтернативу черепиці та іншим традиційним покрівельним матеріалам. Але ціни на профнастил у Миколаєві є єдиним критерієм його вибору.

Новий дах – це завжди масштабний і дорогий захід, що вимагає застосування міцних покрівельних матеріалів, здатних служити протягом кількох десятиліть. Тривалість життя покрівлі з гофрованого профнастилу, що гарантується, досягає 50 років. Це означає, що одного разу встановивши її, вам більше не доведеться міняти чи ремонтувати дах.

Переваги профнастилу покрівельного від заводу виробника (Европрофіль \ Південь профіль):

Стійкість до атмосферних впливів одна із головних плюсів. Здатний витримувати екстремальні погодні умови (вітер, зливи та град), які можуть зруйнувати традиційний черепичний дах, він є оптимальним вибором для зон, схильних до ураганів.

Оцинкована гофрована сталь також вважається вогнестійким покрівельним матеріалом, що максимально підходить для систем теплоізоляції. Має Привабливий зовнішній вигляд. Достатньо низька вартість металопрофілю за лист.

Купити профнастил у Миколаєві: ціна питання?

Перш ніж купити профнастил у Миколаєві слід порівняти прайс-листи різних магазинів та виробників. У Миколаєві профнастил купити дешево ви можете у нас, так як є доставка і це дозволить вам заощадити час і транспортні витрати.

Якщо вам потрібно купити профнастил в Одесі . то завжди розраховуйте цей матеріал з невеликим запасом, щоб вистачило листів або ж для прорахунку зверніться до провідного менеджера нашого порталу за телефонами .

Прайс каталог профнастилу від заводу «ПІВДЕНЬ Профіль»

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!