Відображаються усі з 12 результатів

Рулонна Гідроізоляція – Sweetondale ціна в Україні . Купити на Будівельному маркетплейсі – «BUDMARKETPLACE ®».

Прайс каталог рулонних гідроізоляційних матеріалів:

Доставка, гарантія, якість, наявність, ціни виробника Sweetondale бітумні матеріали.

 Покрівля захищає будівлю від атмосферних опадів – тільки використовуючи сучасні рулонні покрівельні матеріали та якісні монтажні роботи можна убезпечить надійність гідроізоляції покрівлі . Як відомо протікання покрівлі чаще за все виникають із-за помилок в проектуванні , та неправильного монтажа рулонних покрівельних матеріалів. В процесі експлуатації рулонні покрівельні матеріали підвержені впливу дуже багатьох неблагодійних факторів зовнішнього середовища , температурні зміни визивають деформації як поверхоносно так і основного слою гідроізоляційних матеріалів , а стійкість до такого виду деформації дуже важлива характеристика гідроізоляції покрівлі , яка залежить від сустава бітумної маси використовуваної для виробництва рулонних покрівельних матеріалів .

Верхнє покриття з крупнозернистого сланцю – використовуються для захисту полімерно-бітумного слоя від ультрафіолетового випромінювання . Стандартні кольори натуральний сірий та красний , а також інші кольори по запросу . Використання гідрофобизованого сланця гарантує що влага не достигне бітумного слою гідрофобізація , а також збільшує акдезію сланця к рулонному матеріалу – тим самим продовжуючи термін служби гідроізоляції плоскої покрівлі . Бітумна маса – це особа сировина бітуму і полімерів (основні відмінності між бітумними масами заключається в типі використовуваного типу полімеру. Завдяки SBS модифікатору (бітумна маса) набуває таких якостей як : відмінна гнучкість при низьких температурах , стійкість к механічним нагрузкам , а також ідеальні еластичні свойства їх ограничения нестабільність при високих температурах , та відсутність стійкості к ультрафіолетовому випромінюванню.

Однослойна та двуслойна гідроізоляція “Sweetondale” для плоскої покрівлі

Матеріали для верхнього слою покрівлі , область застосування , установка верхнього слою покрівельного покриття .

Завдяки покращеним фізико-механічним параметрам рулонні покрівельні матеріали можуть використовуватися в різноманітних кліматичних зонах. Найбільш оптимальний вибір для південних регіонів – це матеріали з модифікатором АПП , а для центральних та північних регіонів потрібен матеріал з СБС модифікатором . Завдяки міцній , не гніючій основі із поліестера чи склохолста , матеріал обладає дуже високою термостійкістю , механічною стійкою , і дуже гарними характеристиками на гнуття при мінусових температурах.

можна вибрати варіанти з широкою колоровою гаммою , що позволяє реалізувати самі різноманітні дизайнерські рішення покрівлі.

Матеріали “Sweetondale” для нижнього слою рулонного покрівельного покриття

Існують для влаштування нижнього слою двослойної чи многослойної гідроізоляції покрівлі . Рулонний матеріал знизу покрит захисним слоєм (тонкою легкоплавкою полімерною плівкою) чи мілкозернистою посипкою. Матеріали з таким захистним слоєм незахищені від сонячного випромінювання , та не можуть використовуватися в якості верхнього слою для покрівлі . Підкладові рулонні покрівельні матеріали завжди покриваються верхнім слоєм з додаванням крупнозернистого сланцю чи базальтовой посипки.  Основа з поліестера захищає підкладовий матеріал від деформації , а пісок на поверхні нижнього слою не тільки застерігає від прилипання матеріалу при його згортуванні в рулон , також 100% забезпечує кращі зчеплення матеріалу з клейовою бітумною мастикою.

Області застосування рулонної гідроізоляції покрівлі : однослойна гідроізоляція м’якої покрівлі гідроізоляція торгових центрів промишлених чи інших будівель з великою площадю покрівлі , де дуже важливо отримати швидкий результат . Установка однослойної мембрани займе менше часу ніж двослойна система , але для влаштування однослойної покрівлі використовують більш товсті рулонні покрівельні матеріали , або ж ПВХ мембрану.

Влаштування гідроізоляційного шару покрівлі – ТМ “Sweetondale”

Верхній слой покрівельних гідроізоляційних матеріалів – зазвичай використовується для двослойної покрівлі . Використовується для гідроізоляції плоских покрівель жилих та нежилих або промислових будівель . Двослойна система забезпечує максимум надійності гідроізоляційного слою . Верхня сторона рулонної гідроізоляції захищена від ультрафіолету крупнозернистим сланцем або базальтовим гранулятом.

Нижній слой гідроізоляції покрівлі – зазвичай використовується для двослойної покрівлі із використовується для гідроізоляції плоскої покрівлі жилих та промислових будівель. Двослойна система забезпечує максимальну надійність та термін придатності гідроізоляційного слою . Використовується як підкладовий матеріал який понижує ризк протікання плоскої покрівлі.

Гідроізоляція фундаментів та заглублених конструкцій будівель гідроізоляція мостів та доріг внутрішня гідроізоляція подкладова гідроізоляція для скатної покрівлі пароізоляційні рулонні матеріали застосовується практично усюди.

Ціна на рулонні матеріали для покрівлі на порталі будівельного маркетплейсу – Будмаретплейс

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!