Відображаються усі з 2 результатів

Сендвіч-панелі Blachy Pruszynski в Україні


Виробництво сендвіч-панелей PIRTECH (Blachy Pruszynski) з серцевиною з жорсткої піни поліізоціанурата (PIR) було розпочато в середині 2016 року.

Виробничий процес здійснюється на повністю автоматизованій лінії, виробництва одного з лідерів галузі Hennecke (Німеччина). Завдяки цьому виробництво є екологічно чистим, тобто не впливає на озоновий шар і не викликає парникового ефекту. Крім того, компонентами поліізоціанурата є: поліол — поліуретанова смола, ізоціанурат — затверджувач та активатор.

Технологічний процес виготовлення сендвіч-панелей із серцевиною з поліізоціануратної піни (PIR) полягає у впорскуванні змішаних компонентів, які потім утворюють жорстку поліуретанову серцевину щільністю 40±3 [кг/м3], між двома сталевими листами (які попередньо були сформовані) з одночасним нанесенням ущільнювача та алюмінієвої фольги в замку панелі. Виробнича лінія зі швидкістю до 15 мп/хв має найбільшу довжину («тунель») у Європі, так званий КОНТИМАТ, довжиною 45 м. Завдяки цьому досягається значно більшої ефективності виробництва та дуже високої якості виготовлених панелей. Лінія була оснащена двома пристроями (так званими коронками) для нижнього листа (зовнішня обшивка) та верхнього листа (внутрішня обшивка).

Також наша виробнича лінія оснащена додатковим стандартним пристроєм, який служить для поліпшення адгезії сердечника дометалевих облицювальних листів. Чим краще скріплення, тим кращі механічні властивості панелей — несуча здатність і жорсткість. Крім того, для покращення якості виготовлених панелей додатково було встановлено охолоджувальний пристрій, який дозволяє поступово знижувати температуру панелі без ризику так званого теплового удару, який дуже негативно впливає на зовнішній вигляд плит та їхні механічні властивості. На складі, що прилягає до виробничої частини, панелі зберігаються ще 24 години для досягнення повної габаритної та механічної стійкості. Тільки після закінчення цього часу їх можна відвантажувати замовникам. Для покрівельних панелей виробнича лінія оснащена пристроєм для оверлапу — підготовка сендвіч-панелей для легкого та швидкого з’єднання по довжині (поперечне з’єднання).

Для забезпечення безперебійності виробництва на складі підтримується достатній запас основної сировини (ізоціанурату і поліолу) — кожного виду об’ємом 40 м3 .

Висока якість та постійна повторюваність технічних параметрів сендвічпанелей PIRTECH отримана за допомогою використання сировини найвищої якості та постійного контролю всіх етапів виробництва в рамках виробничого процесу заводу.

Для облицювання застосовують профільовані сталеві листи товщиною від 0,40 до 0,70 мм. Вони покриті захисним покриттям — металевим та органічним. Широкий асортимент цих покриттів дозволяє використовувати сендвіч-панелі PIRTECH в найбільш агресивних умовах. Захисні покриття мають широку гаму кольорів.

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ


Сендвіч-панелі — це будівельні матеріали, що складаються із зовнішніх структурних шарів (облицювання) та ізоляційного шару, що називається серцевиною. Суть сендвіч-панелей полягає в з’єднанні облицювання з його серцевиною по всій поверхні таким чином, щоб забезпечити взаємодію окремих шарів для сприймання навантажень і контролю деформацій під впливом навантажень.


Сендвіч-панелі застосовуються як огороджувальна конструкція при будівництві ангарів, каркасних та швидкомонтованих споруд:


Перелік
• виробничі, промислові, спортивні, інші споруди, логістичні центри;
• торговельно-розважальні центри;
• об’єкти харчової промисловості;
• холодильні та морозильні камери;
• фрукто- та овочесховища;
• сільськогосподарські споруди;
• житлові будинки та модульні збірно-розбірні будівлі;
• для облаштування перегородок;
• як елементи підвісних стель.


Широке використання сендвіч-панелей у будівництві пояснюється завдяки таким їхнім перевагам:


• мала вага;
• швидкий і простий монтаж;
• викорастання для транспортування панелей більш легкої техніки;
• можливість легкого монтажу/демонтажу панелей (у разі зміни
технологічного процесу та можливої зміни вимог до виробничої
площі);
• незалежність монтажних робіт від погодних умов;
• спрощення оздоблювальних робіт;
• особлива простота дотримання необхідної теплоізоляції
перегородок, без необхідності технологічних змін у виробництві.


Для консультацій звертайтесь за телефонами:

 +380 (95) 817-09-14   

  +380 (96) 984-98-50

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!