Відображаються усі з 2 результатів

Інтеко – ЗАВОД ВИРОБНИК “INTECO CONSTRUCTION” ПО ВИПУСКУ СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ В УКРАЇНІ

СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ: 

Один з напрямків діяльності українського підприємства INTECO Construction – виробництво та продаж будівельних сендвіч панелей оптом. Продукція виготовляється на заводах, розміщених в Києві, Київській області. Випуск матеріалів здійснюється при дотриманні вимог міжнародних норм і стандартів. Якість продукції підтверджується наявністю відповідних сертифікатів (ДСТУ EN 14509:201), санітарно-епідеміологічних висновків та інших дозвільних документів. Підприємство видає довгострокові гарантії на готові сендвіч панелі заводу.


Заводи компанії оснащені сучасним обладнанням англійського виробництва, продуктивність якого складає понад 1,5 млн м² матеріалу в рік. Висока потужність технологічних ліній дозволяє розміщувати на складах сендвіч панелі в великих обсягах, що забезпечує безперебійні та регулярні поставки будматеріалу партнерам.


В INTECO Construction можна купити кілька різновидів сендвіч панелей від виробника (ціни за м²). Каталог сендвіч панелей:

 • Покрівельні будматеріали для горизонтального перекриття;
 • Стінові конструкції для вертикального використання;
 • Вогнестійкі матеріали перекриття для захисту від загоряння.

Купити оптом сендвіч панелі недорого можна для спорудження покрівлі різних видів і призначення, для будівництва, що утеплюють, протипожежних перегородок, огороджувальних конструкцій, воріт і т.п. Застосовуються при зведенні торгових, промислових, складських приміщень, стають популярними в житловому секторі.


В якості наповнювача використовуються такі матеріали, як мінеральна вата або пінополістирол. Мінвата характеризується високим показником вогнестійкості, доступною вартістю. Конкретні технічні характеристики матеріалів представлені на сайті (сендвіч панелі товщиною 65, 80, 100, 120, 140, 150 мм і інші відрізняються між собою вагою, опором теплопередачі, показниками вогнестійкості).


Вирішуючи, за якою ціною купити сендвіч панелі в Києві на оптових умовах, зверніть увагу на INTECO Construction. Компанія є провідним виробником сендвіч панелей в Україні і випускає будматеріали європейської якості без націнок. Такі матеріали відзначаються оптимальними характеристиками міцності, показниками тепло- і шумоізоляції, зносостійкості, привабливим виглядом, мають тривалий термін експлуатації в різних погодних умовах.


Застосування сертифікованих будматеріалів – гарантія надійності та безпеки майбутнього будівельного об’єкта, тому фахівці підприємства жорстко контролюють кожен етап виробництва композитних конструкцій. Компанія – одна з небагатьох, де в Україні після виробництва сендвіч панелі додатково перевіряються в сертифікованій лабораторії. Тут будматеріал піддається розрахунковим навантаженням і термічному впливу, з урахуванням чого роблять висновки про придатність продукції. Кожна партія товару надходить на продаж після обов’язкового випробування контрольних зразків, щоб виключити потрапляння браку.

РОЗРАХУНОК СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ


Щоб дізнатися орієнтовну ціну на сендвіч панелі від заводу-виготовлювача, можна замовити прорахунок . Цей спосіб допомагає визначити, скільки будуть коштувати композитні матеріали для будівництва складів, спортивних центрів, торгових комплексів та інших приміщень. Для розрахунку вартості сендвіч панелей необхідно вказати наступні дані:

 • Розміри будівлі.
 • Тип покрівлі.
 • Кількість, розміри вікон, дверей, воріт.
 • Тип і габарити композитних матеріалів.
 • Забарвлення кожної конструкції тощо.

Виробник забезпечує комплектацію замовлення з урахуванням індивідуальних вимог клієнтів і партнерів, що робить ціни на алюмінієві будівельні сендвіч панелі максимально прийнятними. Досвідчені фахівці підприємства оптимізують поставки продукції згідно з проектними даними, що дозволить змонтувати конструкції з мінімальною кількістю будівельних відходів.

СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ


Виробник запрошує до співпраці дилерів та пропонує наступні переваги:​​

 • Індивідуальні знижки на різні партії продукції.
 • Стабільне виробництво, можливість великих поставок в стислі терміни.
 • Європейська якість будівельного матеріалу.
 • Гарантії.

Рекомендуємо вибрати завод сендвіч-панелей в Україні INTECO Construction.

Підприємство поставляє сертифіковані будматеріали, дотримується терміни виконання робіт, надає професійну допомогу з усіх питань, пов’язаних з доставкою та продажем товару.

– ми гарантуємо швидкість і незмінну якість при виконанні замовлень будь-яких обсягів!

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!