Відображаються усі з 22 результатів

Сендвіч панелі для стін та покрівлі замовити в Україні на Budmarketplace.

Типи сендвіч-панелей

Висока якість за EN 14509. Гарантія 50 років. Будь-які кольори. Оптимальна ціна. Европейське виробництво. Сертифіковані матеріали.

Сендвічпанелі для стін випускаються завдовжки від 1,5 до 12 метрів. Вони можуть мати різну товщину, як правило, у діапазоні від 80 до 250 мм.

Сендвіч-панелі (СП) – матеріал для будівництва, що забезпечує тепло- та гідроізоляцію швидко будівельних споруд та холодильних камер. Вони надійно захищають від втрати теплого чи холодного повітря, скорочуючи витрати на опалення чи кондиціювання приміщень.

Сендвіч панель – виріб із трьома шарами, що включають 2 листи пофарбованої сталевої оцинковки, між якими лежить шар утеплювача. Будматеріал використовують для будівництва стін та дахів. Склад СП дозволяє забезпечувати надійний захист від впливу природних явищ, включаючи опади, УФ-промені, агресивне середовище.

Види сендвіч-панелей

Виробництво сендвіч-панелей в Україні різноманітне, пропонується споживачам купити такі типи:

 1. Стінові з відкритою запірною арматурою – конструкція з простою конфігурацією замкового з’єднання, що забезпечує легке стикування виробів завдяки 2-ом виступам і 2-ом пазам у відповідь. В результаті не пропускається волога і створюються умови для вентиляції наповнювача.
 2. Стінові з тепловим запором – складно влаштоване з’єднання, яке забезпечує жорсткість виробу, що знижує тепловий обмін із зовнішнім середовищем. Проникнення тепла відбувається виключно до середини виробу, забезпечуючи енергоефективність будови.
 3. Стінові із закритим запором – з’єднання зі ступеневою структурою, що знижує ступінь теплового обміну та забезпечує вентиляцію наповнювача.
 4. Покрівельні – передбачений невеликих розмірів напуск у довжину листа, що захищає замок від проникнення вологості.
 5. Покрівельні з оверлап – відрізняються випуском із профільованого листа, що формує напуск у процесі монтажу кількох виробів у довжину ската та надає даху герметичності.

Багатий асортимент виробника «Алмет» дає можливість купити сендвіч-панелі для будівництва за приємною ціною, обравши вироби необхідних розмірів і теплових параметрів.

Типи сендвіч-панелей

Наше виробництво сендвіч-панелі в Україні пропонує придбати модифікації з різним утеплювачем, а саме:

 • мін ватою;
 • пінополістиролом (пінопластом);
 • пінополіуретаном;
 • поліізоціануратом.

Вигляд наповнювача визначає сферу використання СП. Наприклад, вироби з наповнювачем з мін вати належать до класу негорючих матеріалів і застосовуються у будівництві громадських будівель.

Наповнювачі сендвіч-панелей

Зовні СП покриті сталлю, стійкою до перепадів вологості та температур. Особлива увага виробника приділяється наповнювачу панелей. Наше підприємство пропонує купити сендвіч-панелі дешево з такими варіантами утеплювача:

 • мін вата – вогнестійкий та стійкий до температурних змін будівельний матеріал;
 • пінополіізоціанурат – склад з полімерів, стійкий до механічних впливів, полум’я та вологи;
 • пінополіуретан – матеріал, що отримав популярність завдяки мінімальній масі та високій щільності. Відрізняється стійкістю до негативних впливів та захистом від відкритого полум’я;
 • пінополістирол – модифікований вид пінопласту, що не піддається вогню та бактеріям.

Один із плюсів нашої компанії – повний цикл виробництва СП за чинними в Україні стандартами. Тому у нас ви зможете недорого замовити цей товар відмінної якості та в тій кількості, якій потрібно.

Покриття та профіль сендвіч-панелей

При виробництві СП застосовується профільований лист, що має декоративне покриття з полімерною основою. Він цінується за довговічність та захист від корозійних ушкоджень. Нанесення полімерного покриття здійснюється зверху цинкового покриття.

Виробництво панелей здійснюється з використанням профільованих листів, різних за висотою. Для такого покрівельного матеріалу застосовують листи з високим гофруванням, що підвищує несучий параметр, а для стінових – з низькою гофрою, що забезпечують відмінні декоративні якості СП.

ВИРОБНИЦТВО СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ НА ЗАВОДІ

Постачальник СП «Алмет» – найкращий вибір на сьогодні! Купуючи панелі із заводу, ви отримуєте 100% впевненість, що стаєте власником справді якісних виробів, які прослужать багато років. Це зумовлено використанням сучасного промислового обладнання та матеріалів від перевірених виробників.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ?

Чинники формування вартості СП:

 • ширина та тип металопрофілю;
 • вид наповнювача;
 • товщина панелі;
 • колір покриття;
 • об’єм замовлення.
МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!