Переваги фальцевого покриття – Клікфальц:
- Спеціальна система забезпечує абсолютну гідроізоляцію;
- Вага матеріалу дуже низька – що зменьшує навантаження на фундамент;
- Тривалий термін експлуатації, завдяки відсутності наскрізних отворів у покритті;
- Різноманітність кольорів від 50 до 60 різних відтінків;
- Протипожежний захист;
- Підходить для дахів складної геометричної форми.
Плюси Фальцевої покрівлі
- Невисока ціна
- Чудова та «легка покрівля» – має малу вагу
- Швидкий та простий монтаж зручність транспортування
- Негорючість матеріалу
- Відсутність наскрізних отворів у панелях
Мінуси
- Багато відходів при монтажі складних покрівель
- Потребує спеціального обладнання при монтажі
Сталева фальцева покрівля – Типи
Подібна покрівля складається із абсолютно гладких сталевих листів, що дозволяють воді стікати навіть на малих ухилах даху. Зазвичай поверхня сталі покривається шаром цинку, а іноді як додатковий захист застосовується полімерне покриття. Мінімальний ухил, на якому можна використовувати такий матеріал, становить 20 °, максимальний кут не нормується. У ході монтажу сусідні листи з’єднуються один з одним за допомогою механічного з’єднання – фальця. Основою для фальцевої покрівлі служить кроквяна ферма, яку покривають антиконденсатною плівкою, а на ній облаштовують решетування з кроком 200 мм. До решетування лист кріпиться за допомогою клямера або ж Клікфальцева покрівля яка має спеціальні отвори.
Фальцеві сполуки бувають:
- Клікфальц
- Лежачий
- Стоячий
- Одинарний
- Подвійний.
Стоячими фальцями з’єднують довгі краї сталевих смуг, що йдуть уздовж схилу, а лежачими – горизонтальні.
Закочуються фальці вручну спеціальним інструментом або за допомогою електромеханічного пристрою для закатування.
Подібна покрівля знаходить широке застосування, починаючи від старовинних будинків, церков, садиб та закінчуючи дахами промислового призначення.
З переваг стальної фальцевої покрівлі можна назвати:
малу вагу (4-5 кг) та непогану гнучкість (добре підходить для складних дахів), декоративну привабливість, пожежну безпеку, можливість роботи з матеріалом в зимовий час. І про мінуси: мала опірність механічним навантаженням (зокрема, ударам), необхідність утеплення покрівлі.
Мідна та алюмінієва фальцева покрівля
Фальцева покрівля з міді та алюмінію красива і довговічна, але досить дорога. Випускається вона у вигляді прямокутних листів 600х700 мм та завтовшки від 0,3 мм. Вага алюмінієвої покрівлі невелика – 2,5 кг на метр, мідної – 5-10 кг на метр. Такі покриття можна використовувати на скатах, кут яких становить мінімум 15°, максимальний кут не обмежений.
Щойно покладені на дах будівлі мідні листи яскраво-червоними залишаються ненадовго. Під впливом атмосферних опадів та повітря поверхня покрівлі покривається благородною патиною зеленого кольору з бурим відтінком. Цей шар ефективно захищає мідні листи від подальшої руйнації, навіть, незважаючи на те, що вони зазнають постійної атаки дощу, снігу, сонячного світла. Аналогічно діє захисна плівка на алюмінієвій покрівлі, яка утворюється в результаті взаємодії цього металу з повітрям.
Говорячи про переваги мідної та алюмінієвої покрівлі, варто згадати про їхню велику довговічність і про те, що ці матеріали не вимагають складного догляду, пожежобезпечні, не піддаються корозії. Крім того, мідь на морозі не втрачає властиву пластичність. Мабуть, єдиний недолік – висока вартість (від 50 $ за метр квадратний матеріалу)
Фальцева покрівля ( Перейти у Каталог ) використовується для монтажу з’єднання листів спеціального вигляду. Даний метод дає можливість покрити всі елементи кріплення під покрівлею, після чого виходить покриття суцільного типу без наскрізних отворів, при цьому не виникає необхідності застосування герметиків і ущільнювачів. Протікання при такому покритті не утворюється. Даний вид з’єднання вважається найбільш надійним для тонколистого металу.
До цих пір модно використовувати цей тип покрівлі, адже на сьогоднішній день можна побачити їх різне використання – дах плавно переходить у фасад, при цьому створюючи ідеальний вид конструкції.
Купити фальцеву покрівлю у Києві
З’єднання поділяються на плоскі (A) та вертикальні (B). Вони знаходяться на місці завдяки особливому фальцеві. Їхнє з’єднання відбувається вручну або за допомогою електроінструменту. Якщо нероз’ємні кріплення проходять пандусом, їх зазвичай використовують для швів, якщо розташовуються горизонтально – для похилих кріплень матеріалів. Найбільш надійним вважається подвійне стояче.
Використовуючи цей стиль покриття, можна побудувати квартали або міста з котеджами. На перший погляд, можна подумати, що це дуже дорого, хоч і виглядає красиво. Однак насправді металевий фасад буде коштувати приблизно за тією самою ціною, що і фасад штукатурного типу.
Клік Фальц виробництво під замовлення в Україні
тел: 0995432807
тел: 0989165713
Кріплення даної технології набагато простіше, в листі зазвичай вже бувають нарізані отвори і не потрібно застосовувати клямери.
Виикають запитання – Яка ціна даного типу фальцевої покрівлі ?
Ціна залежить напряму від якісності та виду матеріалу для його подальшої експлуатації. Найбільш доступним вважається тонкий листовий метал оцинкованого типу з полімерним покриттям, але наприклад – мідь, алюміній, цинк-титан застосовується набагато рідше, головним чином через свою високу вартість.
Вартість готового даху буде вищою, ніж у металевої черепиці або профільного матеріалу аналогічної якості. На це впливають два фактори:
- Для того, щоб метал не погнувся, необхідно монтувати бруси обрешітки з найменшою відстанню (100-200 мм), а іноді використовують суцільний настил із використанням плит ОСБ та підложки під фальцеву покрівлю.
- Кваліфікація монтажників фальцевої покрівлі також має бути на дуже високому рівні, бо без спеціальної підготовки та професійного інструменту якісно укласти фальцеву покрівлю точно не вдасться.
оцинкований лист є найпоширенішим покрівельним матеріалом на будівельному ринку. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам і привабливому зовнішньому вигляду фальцева покрівля з оцинкованої сталі активно застосовується як в приватному будівництві, так і в масштабах промислових забудов. Це дахове покриття має унікальну особливість: завдяки відбиває будівлю з таким дахом легко вписується і в міській і в заміський пейзаж. Будинок будь-якої архітектури завжди буде гармоніювати з навколишнім середовищем і кольором неба.
Високі експлуатаційні показники забезпечуються многослойностью покриття сталевого листа. По обидва боки сталева основа піддається оцинкування. Потім на спеціальний захисний шар і ґрунтовку з внутрішньої сторони наносять фарбу, а з зовнішньої покриття з пластика. Завдяки цим полімерним покриттям оцинкована сталь для покрівлі набуває стійкість не тільки до корозії, але і до перепадів температур, механічних і до атмосферних впливів. Так само покриття полімерами істотно підвищило звукоізоляцію покрівлі.
Переваги фальцевої крівлі з оцинкованої сталі:
Даний покрівельний матеріал це металевий лист з нанесеним кольоровим покриттям. Відмінна риса – міцне з’єднання без зазорів, яке можливе завдяки фальцевому шву. Фальцевий дах відрізняється високими показниками міцності за досить простої технології монтажу. Вся покрівельна конструкція утримується за допомогою спеціальних кріплень-кляммерів.
Покрівельні листи розділені на панелі, які називають «картинами». Матеріал може бути виконаний з металів різних виробників та кольорів згідно таблиці RAL. Як правило, сталь, з якої прокатують на верстатах фалець, має товщину від 0,40 до 0,50 мм. Вона проходить етап оцинкування, ґрунтовки та нанесення фінішного шару фарби поліестеру.
- Доступність . Використання покриття з оцинкованої сталі залишається раціональним навіть на дахах зі складними геометричними формами, тому що всі вузли виконуються з цього ж матеріалу.
- Універсальність . Оцинкована фальцева покрівля підходить і для більш пологих дахів, тому що відмінно справляється зі сніговим навантаженням і для похилих – через стійкості до сильних поривів вітру.
- Довговічність . Термін експлуатації цього покриття становить близько 30 років.
- Естетичність . Легко перефарбовується в будь-який колір.
Покрівля з листової оцинкованої сталі має істотне цінову перевагу в порівнянні з іншими металевими покрівельними покриттями.
Монтаж покрівлі з оцинкованої сталі
На гладкій поверхні покрівлі снігу досить складно затриматися. Тому будівництво даху з оцинкованої сталі дозволяє істотно заощадити на матеріалах для влаштування основи під покриття. Для кріплення прекрасно підійде лати зі стандартним кроком 20-25 см, суцільного підстави не потрібно.
Всі елементи кріплення повинні бути теж з оцинкованої сталі, щоб виключити можливість їх зносу і пошкодження покриття. При застосуванні рулонної технології з виключенням поперечних швів, дах буде мати герметичну, цілісну конструкцію. Площа поверхні при цьому не має значення. Зазвичай оцинкована покрівля в своїй основі має сталеві листи.
Фальцевий дах – це один із найбільш надійних та довговічних варіантів для облаштування Вашої покрівлі. Матеріал дозволяє створювати складні геометричні конструкції високої якості. Стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища забезпечує тривалий термін служби. Головне – при монтажі дотримуватися технології укладання та рекомендації виробника.
Купити якісну фальцеву покрівлю в Україні пропонує своїм клієнтам Будівельний маркетплейс України – BUDMARKETPLACE . У каталозі представлений широкий асортимент відомих моделей від багатьох виробників з різними характеристиками, а також безліч інших матеріалів та аксесуарів для такої покрівлі. Ціна фальцевої покрівлі за м.кв залежить від вихідного матеріалу та розміру листа. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті або за вказаними телефонами у розділі контакти.
Відпоідаємо на більш часті запитання котрі виникають у наших клієнтів останнім часом
⏩⭐ Яку фальцевую покрівлю купити – Німеччина, Польща, Корея, Словаччина , Фінляндія ?
Розглянемо матеріал матовий в товщині 0,5 мм. Головна відмінність між цими виробниками це товщина цинкового шару , або магній-цинкового то , він составляє від 100 до 275 гр./м2. Чим товстіший шар, тим довший термін служби фальцевої покрівлі. Шар цинку: в України від 100 – 120 гр./м2, Словака 140 – 225 гр./м2, а від Корея, Польща Бельгія мають товщину 225 гр./м2. Німеччина перейшла на магній-цинк – кращий захистний шар ! Висновки: купуйте матеріал в якому вміст цинку перевищує 170 гр./м2 – Корею, Польщу або Бельгію! Словаччина, Україна програє в якості, хоча також є цілком нормальним матеріалом.
⏩⭐ Яка різниця між німецькою та польською фальц покрівлею?
Це країни виробники рулонної стали. Концерн виробник – Arcelor Mittal, в якого заводи знаходяться в різних країнах. Товщина матеріалу вона всіх трьох заводах однакова 0,5мм, а також кількість цинку 225 гр./м2, і товщина поліестеру ідентичні. Ціна трохи відрізняється через транспортних витрат на доставку рулонів на територію України. Висновки: На країну виробника можна не звертати уваги, головне щоб була маркування Arcelor Mittal.
ThyssenKrupp – Німецьке виробництво – всесвітньо відомого концерну – іде наряду з SSAB – Дійсно кращий за Арселор , гарантійний термін 25-30 років , але коштуватиме дорожче – но і якість краща!
⏩⭐ Скільки коштує Фальцева покрівля?
Найкраще зателефонувати нам, а ми в телефонному режимі все попередньо прорахуємо. Для орієнтиру Вам в вартість даху входить: Клік-фальц + комплектуючі. Орієнтовно до вартості додавати потрібно 30-40% на аксесуари, це залежить від складності Вашої покрівлі.
⏩⭐ Який термін виробництва фальцевой покрівлі?
Термін виробництва покрівлі клікфальц і комплектуючих до неї це приблизно 5-15 днів.
⏩⭐ Яка продукція краще матова або глянсова?
Різниця між ними це візуально (глянець блищить, мат менш блискучії) і товщина поліестеру – у матовою 35 мкм, а у глянцю 25 мкм. Матова покрівля більш стійка до піряпин.
⏩⭐ Фальцева покрівля Ціна залежить від кольору ?
Ні. Ціна відрізняється тільки від товщини , виробника і кількості цинку.
⏩⭐ Чи можна різати фальцевую покрівлю болгаркою ?
Ні в жодному разі! Коли будете різати болгаркою, в місці різу виникає окалина, а іскри вкіпается в фарбу. У цьому випадку гарантія анулюється.