Показано один результат

Продукція TYTAN – TM купити на порталі – BUDMARKETPLACE  ®.

Піни монтажні та герметики ТМ Титан купити в Києві — Доставка по всій Україні – BudMarketplace/Ціни на продукцію TM “TITAN”

Тільки перевірені продавці представлені — актуальні прайси на Будмаркетплейс.

тел: 0989165713

Безплатні консультації та прорахунок — працюємо 24/7

Продукція TM “TITAN”

TM

TM

Найпотрібніший продукт — це високоякісна побутова поліуретанова піна для монтажних робіт, ізоляції, герметизації конструкцій і заповнення проміжків і тріщин.

Титан пропонує широкий асортимент продукції, призначеної для будівельних і опоряджувальних робіт: поліуретанові піни, герметики, піноклеї, засоби для захисту деревини, стрічки, тепло та гідроізоляційні системи та багато іншого.

Tytan Professional

Професійні рішення Tytan Professional — це широкий асортимент продукції, призначеної для будівельних і ремонтних робіт, включно з монтажними пінами та піноклеї, герметики, просоченням для деревини, гідроізоляцією й багато іншого. Вони використовуються на кожному етапі будівництва та забезпечують швидке та професійне виконання, тому їм віддають перевагу професіонали в усьому світі. Торгова марка Selena Group Selena є світовим виробником продукції “Рагова хімія” і є одним із лідерів у цій галузі. Група складається з 35 компаній у 17 країнах. Виробничі підприємства Selena розташовані в Польщі, Бразилії, Південній Кореї, Китаї, Румунії, Туреччині, а також в Іспанії та Казахстані.

Поліуретановий піно-клей

Поліуретановий піно-клей — це будівельний матеріал, що має виражені властивості для ізоляції та приклеювання, призначений для встановлення теплоізоляційних плит (подібних йому матеріалів), для зовнішньої та внутрішньої теплоізоляції стін, цоколя, фундаменту та покрівлі.

Герметики

Герметик — це матеріал, призначений для герметизації швів, заповнення тріщин і щілин.

Монтажні клеї

Монтажний клей створений на основі MS-полімерів, вирізняється надшвидким хватом і суперміцністю приклеювання для широкого спектра будівельних матеріалів.

Захист деревини

Захист деревини — вогнетривкий захист. Багатофункціональний захист деревини від вогню, грибка, цвілі та комах.

Прайс каталог виробника – TYTAN

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!