Показано 1–75 із 5429

Виробники / Каталог Компаній — BUDMARKETPLACE

– купити продукцію в Україні на Будмаркетплейс (Budmarketplace.com.ua)

           тел: 0995432807   

тел: 0989165713 

Купити будматеріали можна за ціною виробника оформивши швидке замовлення на сайті “Будмаркетплейс“. Будівельні матеріали в асортименті!

Знайдеться все!!!

партнеры Будмаркетплейс

Широкий асортимент Будівельних матеріалів представлених Компаніями – Продавцями — Виробниками України в інтернет-магазині BUDMARKETPLACE.

  • Доставка “Нова Пошта”

Товари доставляються службою доставки “Нова Пошта” на найближчий до Вас склад. Список відділень Нової Пошти можна подивитися тут. Вартість доставки можна розрахувати тут. Товар можна оплатити банківським перекладом або накладеним платежом під час отримання.
Важливо! Весь продукт страхується на повну ціну. Гарантії збереження товару під час транспортування забезпечуються транспортною компанією. У разі отримання обов’язково перевіряйте цілісність товару! У разі виявлення механічних пошкоджень необхідно заповнити лист Претензії.

Розрахунок вартості послуг транспортної компанії можна зробити тут. Товар і доставку можна оплатити банківським перекладом або накладеним платежом у разі отримання уточнюйте в продавця.
Терміни доставки в Україні становить 2-5 днів, але й можуть змінюватися залежно від самої служби доставки.

Онлайн платформа, яка допомагає максимально розібратися в будівельних товарах і порівняти ціни на них, а продавцям і покупцям знайти один одного, виконавши комору,

  •  Безпечно купувати :

Страхуються всі онлайн замовлення та покупки на суму до 10000 грн. При замовленні товарів чи послуг на порталі Будмаркетплейс, Наш ресурс максимально турбується про безпеку грошових платежів усіх наших клієнтів та відвідувачів!!! А якщо : Ви не отримали ваш товар, заказаний на цьому інтернет-ресурсі ?? – 100% гарантуємо , що адміни швидко повернуть вам ваші гроші.

Широкий асортимент Будівельних матеріалів, представлених Компаніями — Продавцями — виробниками України та ближнього закордоння на – BUDMARKETPLACE.

На платформі можна придбати товари таких категорій для будівництва та ремонту:

1. Стройматеріали
2. Покрівельні матеріали
3. Фасадні матеріали
4. Відокремлювальні матеріали
5. Лакофарбові матеріали
6. Інші будівельні матеріали
7. Кліматична техніка — Електрообогрівачі
8. Комплектуючі елементи для приватних СЕС
9. Системи відеоспостереження

БУДМАРКЕТПЛЕЙС

 БУДІВЕЛЬНИЙ ОНЛАЙН МАРКЕТПЛЕЙС — УКРАЇНА

Усі  будівельні матеріали на  «BUDMARKETPLACE» Купити за найкращою ціною в Україні

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!