Показано 1–75 із 471

Водостічна система – це невід’ємна частина будь-якого фасаду, основним призначенням якої є збирання та відведення зайвої води з поверхні даху, що дає можливість якомога довше зберегти фасад, вимощення та фундамент будівлі в хорошому стані. Водостічна система використовується не тільки для захисту фасаду від різних природних явищ, таких як дощ або сніг, але і як декоративний елемент.

Водостік зовнішній , ставши практично невід’ємним атрибутом будь-якого будинку, може дуже гармонійно поєднуватися і доповнювати архітектуру будь-якої будівлі. Отже, враховуючи перелічені вище функції, при її купівлі в першу чергу слід звертати увагу на якість, матеріал і дизайн, завдяки яким установка водостоків може бути проведена без додаткових складнощів.

На сьогоднішній день існує велика різноманітність водостоків. Основний принцип їхньої відмінності між собою полягає у матеріалі, з якого вони виготовлені. Водостіки бувають металеві, ПВХ, пластик. При цьому металеві водостоки поділяються на жерстяні, оцинковані та мідні.

Серед основних переваг металевих водостоків :

Варто відзначити те, що вони є стійкими до температурних коливань, а це відіграє не останню роль при їх виборі та встановленні. Крім того, ці водостоки відмінно поєднуються з будь-якими видами покрівлі. ПВХ та пластик – це, скоріш, компроміс, але він може бути відносно надійним й естетичним.

Якщо Вам потрібна якісна водостічна система, зверніться до нас. Допоможемо підібрати правильні матеріали, окрім власного імпорту, а ціна Вас неодмінно порадує.

Серед наших брендів – є лише лідери Українського ринку:

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!