Відображаються усі з 10 результатів

Електрорадіатори «ОптіМакс» купити в Україні на Budmarketplace/

Купуючи прилад у нас, Ви застраховані від підробок і отримуєте повноцінну 2-річну гарантію на прилад з подальшим сервісним обслуговуванням.

Купити електрорадіатор можна в комплектації «Elite» і «Standard» або їх модифікаціях. Ці серії відрізняються між собою секціями – перші мають велику площу тепловіддачі і, відповідно, більшу на 10-20% ефективність.

Переваги по установці батарей ТМ «ОптіМакс»:

 • Електробатареї серії «Elite» бажано встановлювати в житлових приміщеннях, де постійно потрібна стабільна комфортна температура 24 години на добу на рівні 23 і вище градусів.
 • Електробатареї серії «Standard» можна купити для офісних, складських і т.п. приміщень, для квартир, будинків з невеликим запасом (плюс 1-2 секції).
 • Низькопідлогові прилади висотою 37 см розраховані для приміщень з інтер’єрним ремонтом.

Багато наших клієнтів задають цілком резонне питання: «Чому така висока ціна електробатареї Оптімакс?» Справа в тому, що основною складовою собівартості електрорадіаторів є біметалеві секції. Вони складаються з алюмінію, який має відмінну теплопровідність і тепловіддачею. Заміна секцій на просто металеві дозволить знизити ціну електрорадіатору на 30-50%, але і ефективність приладу впаде на порядок. Тому, вартість електроконвекторів, масляних радіаторів, керамічних панелей, інфрачервоних електрообігрівачів та ін. типів електробатарей не перевищуює 2-3 тисячі гривень. Іншими словами, висока ціна електрорадіаторів Оптімакс дозволяє економити на електриці і в кінцевому підсумку окупити прилад за 1-2 сезони. Фактично за вартістю електрорадіаторів, Ви отримуєте повноцінний аналог котельного обладнання, яке було, є і буде найбільш економічним видом опалення з ККД близько 95%.

В інших містах України, радіатори опалення купити можна за допомогою поштових перевізників . Після узгодження замовлення, представник замовляє прилади на центральному складі і протягом 1-2 днів електрорадіатори поставляються покупцеві. Продавці “Оптімакс” не тільки реалізують продукцію, але і надають якісну консультацію щодо вибору та встановлення електрообігрівачів. Співробітники наших регіональних представництв пройшли навчання , співпраця з ними перевірена часом і їм можна повністю довіряти.

Крім того, радіатори опалення Оптімакс широко представлені і в багатьох інтернет-магазинах на – BudMarketplace .

Купити електробатареї можна безпосередньо у нас. Пересилка здійснюється будь-яким зручним для Вас перевізником (Нова Пошта, Інтайм, Делівері тощо). Оплата на вибір – післяплата, розрахунковий рахунок для юридичних і фізичних осіб а також є можливість оплатити на карту .

Купити батареї “Оптімакс” в Києві з достакою по Україні , а також спільно з нашими фахівцями правильно розрахуєте необхідну кількість секцій для того або іншого приміщення. Крім того, у нас на сайті знаходиться каталог , де представлені електричні батареї опалення Оптімакс, продукція конкурентів й інша опалювальна техніка. Це допоможе Вам порівняти і сформувати об’єктивну думку про переваги і недоліки різних типів електричного обігріву приміщення:

 • Масляний радіатор
 • Електричний радіатор
 • Електробатарея
 • Електроконвектор
 • Котел електричний
 • Тепла підлога
 • Інфрачервоний обігрівач
 • Керамічна панель

Менеджер розповість про переваги, недоліки і порадить найбільш підходящий варіант саме для Ваших умов експлуатації (тариф на електроенергію, наявність інших джерел енергії – газ, тверде паливо і т.п.)

Електричні конвектори опалення та батареї опалення купити в Україні на вигідних умовах можна, заглянувши до нас в магазин опалення в Києві. Ми обіцяємо Вам не тільки розумну консультацію, а й доставку в межах Києва і по всій території України!

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!