Відображаються усі з 32 результатів

Планки для покрівлі з металочерепиці замовити в україні на «BUDMARKETPLACE ®»  .

Пропонуємо великий перелік спеціальних покрівельних аксесуарів (частіше їх називають планками для металочерепиці), які повинні бути невід’ємною частиною кожної правильно змонтованої покрівлі. Якісно і правильно змонтовані планки для металочерепиці захищають покрівлю, подовжують термін її служби. Багато з них є обов’язковими до застосування і сучасна покрівля без них просто не може якісно експлуатуватися.

Планки для металочерепиці – служать ущільнювачами в місцях, де сходяться різні скати покрівлі, а також у місцях, де дахове покриття межує з іншими покрівельними матеріалами: водостічної системою, комином, мансардними вікнами, вентиляційними каналами. Крім того, планки для металочерепиці роблять покрівлю закінченою і естетичною.

Планки для металочерепиці , виготовляються з плаского металевого оцинкованого та покритого полімером листа (найчастіше в тому ж кольорі і покритті, що й покрівля) товщиною 0,45 і 0,5 мм. Планки для металочерепиці виготовляються строго за кресленням і в стандартній довжині 2 метри, тому називаються стандартними. За індивідуальним замовленням ми можемо виготовити і нестандартні аксесуари з металу з покриттям довжиною до 6 м і товщиною до 3 мм.

Стандартні і нестандартні планки виробляються з плаского листа, покритого спеціальною плівкою для захисту покрівельних аксесуарів при розвантажувально-навантажувальних роботах, транспортуванні і зберіганні на будмайданчику. Під прямими променями сонця може відбутися полімеризація клею, за допомогою якого плівка кріпиться до металу. Тому захисна плівка повинна зніматися з металочерепиці та покрівельних аксесуарів в момент монтажу.

Стандартні і нестандартні планки для металочерепиці виробляються на заводі на спеціальних гідравлічних напівавтоматичних згинальних верстатах. Однак часто розміри стандартних планок не є оптимальними для конкретної покрівлі. Тому багато наших дилерів та монтажників мають власні згинальні верстати, завдяки чому можуть гнути планки за індивідуальними розмірами безпосередньо на об’єкті і істотно скорочують терміни їхнього виробництва. Якість такого гнуття найчастіше досить високе.

Методом штампування на нашому виробництві виробляються тільки круглі коньки – великий і малий.

МОВА САЙТУ »
error: Content is protected !!